Haber

Trendyol 1. Lig fikstürü belli oldu

Trendyol 1. Lig’de 2023-2024 sezonunun fikstürü belli oldu.

Ligde yeni sezon fikstürü, Türkiye Futbol Federasyonu’nun Riva’da bulunan Hasan Doğan Milli Gruplar Kamp ve Antrenman Tesislerinde yapıldı.

İlk yarı fikstürü şu şekilde:

1 hafta:

Gençlerbirliği-Ümraniyespor

Şanlıurfaspor-Altay

Dyorex Boluspor-Adanaspor

Ankara Keçiörengücü-Eyüpspor

Kocaelispor – Manisa FK

Tuzlaspor vs Çorum FK

Erzurumspor FK -Bandırmaspor

Göztepe-Sakaryaspor

Bitexen Giresunspor-Bodrumspor

2 hafta:

Adanaspor-Şanlıurfaspor

Sakaryaspor-Gençlerbirliği

Ümraniyespor-Göztepe

Bodrumspor-Erzurumspor FK

Çorum FK-Bitexen Giresunspor

Bandırmaspor-Dyorex Boluspor

Eyüpspor-Kocaelispor

Altay-Tuzlaspor

Manisa FK-Ankara Keçiörengücü

Üç hafta:

Gençlerbirliği-Bodrumspor

Sakaryaspor-Ümraniyespor

Dyorex Boluspor-Şanlıurfaspor

Ankara Keçiörengücü-Adanaspor

Kocaelispor-Altay

Tuzlaspor-Eyüpspor

Erzurumspor FK-Manisa FK

Göztepe-Çorum FK

Bitexen Giresunspor-Bandırmaspor

4. hafta:

Adanaspor-Kocaelispor

Şanlıurfaspor-Erzurumspor FK

Dyorex Boluspor-Ankara Keçiörengücü

Bodrumspor-Ümraniyespor

Çorum FK-Gençlerbirliği

Bandırmaspor-Sakaryaspor

Eyüpspor-Bitexen Giresunspor

Altay-Göztepe

Manisa FK-Tuzlaspor

5. hafta:

Gençlerbirliği-Eyüpspor

Sakaryaspor-Bodrumspor

Ümraniyespor-Çorum FK

Ankara Keçiörengücü-Şanlıurfaspor

Kocaelispor-Dyorex Boluspor

Tuzlaspor-Adanaspor

Erzurumspor FK-Altay

Göztepe-Bandırmaspor

Bitexen Giresunspor-Manisa FK

6. hafta:

Adanaspor-Erzurumspor FK

Şanlıurfaspor-Kocaelispor

Dyorex Boluspor-Tuzlaspor

Ankara Keçiörengücü-Bitexen Giresunspor

Çorum FK-Sakaryaspor

Bandırmaspor-Gençlerbirliği

Eyüpspor-Ümraniyespor

Altay-Bodrumspor

Manisa FK-Göztepe

7. hafta:

Gençlerbirliği-Manisa FK

Sakaryaspor-Eyüpspor

Ümraniyespor-Bandırmaspor

Bodrumspor-Çorum FK

Kocaelispor-Ankara Keçiörengücü

Tuzlaspor-Şanlıurfaspor

Erzurumspor FK-Dyorex Boluspor

Göztepe-Adanaspor

Bitexen Giresunspor-Altay

8. hafta:

Adanaspor-Bitexen Giresunspor

Şanlıurfaspor-Gençlerbirliği

Dyorex Boluspor-Göztepe

Ankara Keçiörengücü-Tuzlaspor

Kocaelispor-Erzurumspor FK

Bandırmaspor-Çorum FK

Eyüpspor-Bodrumspor

Altay-Ümraniyespor

Manisa FK-Sakaryaspor

9. hafta:

Gençlerbirliği-Altay

Sakaryaspor-Adanaspor

Ümraniyespor-Manisa FK

Bodrumspor-Bandırmaspor

Çorum FK-Eyüpspor

Tuzlaspor-Kocaelispor

Erzurumspor FK-Ankara Keçiörengücü

Göztepe-Şanlıurfaspor

Bitexen Giresunspor-Dyorex Boluspor

10. hafta:

Adanaspor-Ümraniyespor

Şanlıurfaspor-Bitexen Giresunspor

Dyorex Boluspor-Bodrumspor

Ankara Keçiörengücü-Göztepe

Kocaelispor-Gençlerbirliği

Tuzlaspor-Erzurumspor FK

Eyüpspor-Bandırmaspor

Altay-Sakaryaspor

Manisa FK-Çorum FK

11. hafta:

Gençlerbirliği-Dyorex Boluspor

Sakaryaspor-Şanlıurfaspor

Ümraniyespor-Tuzlaspor

Bodrumspor-Manisa FK

Çorum FK-Ankara Keçiörengücü

Bandırmaspor-Altay

Eyüpspor-Adanaspor

Göztepe-Kocaelispor

Bitexen Giresunspor-Erzurumspor FK

12. hafta

Adanaspor-Gençlerbirliği

Şanlıurfaspor-Ümraniyespor

Dyorex Boluspor-Sakaryaspor

Ankara Keçiörengücü-Bodrumspor

Kocaelispor-Çorum FK

Tuzlaspor-Bitexen Giresunspor

Erzurumspor FK-Göztepe

Altay-Eyüpspor

Manisa FK-Bandırmaspor

13. hafta:

Gençlerbirliği-Ankara Keçiörengücü

Sakaryaspor-Erzurumspor FK

Ümraniyespor-Dyorex Boluspor

Bodrumspor-Adanaspor

Çorum FK-Altay

Bandırmaspor-Şanlıurfaspor

Eyüpspor-Manisa FK

Göztepe-Tuzlaspor

Bitexen Giresunspor-Kocaelispor

14. hafta:

Adanaspor-Çorum FK

Şanlıurfaspor-Bodrumspor

Dyorex Boluspor-Eyüpspor

Ankara Keçiörengücü-Sakaryaspor

Kocaelispor-Ümraniyespor

Tuzlaspor-Bandırmaspor

Erzurumspor FK-Gençlerbirliği

Göztepe-Bitexen Giresunspor

Manisa FK-Altay

15. hafta:

Gençlerbirliği-Göztepe

Sakaryaspor-Bitexen Giresunspor

Ümraniyespor-Ankara Keçiörengücü

Bodrumspor-Tuzlaspor

Çorum FK-Erzurumspor FK

Bandırmaspor-Kocaelispor

Eyüpspor-Şanlıurfaspor

Altay-Dyorex Boluspor

Manisa FK-Adanaspor

16. hafta:

Adanaspor-Altay

Şanlıurfaspor-Çorum FK

Dyorex Boluspor-Manisa FK

Ankara Keçiörengücü-Bandırmaspor

Kocaelispor-Bodrumspor

Tuzlaspor-Sakaryaspor

Erzumspor FK-Ümraniyespor

Göztepe-Eyüpspor

Bitexen Giresunspor-Gençlerbirliği

17. hafta:

Gençlerbirliği-Tuzlaspor

Sakaryaspor-Kocaelispor

Ümraniyespor-Bitexen Giresunspor

Bodrumspor-Göztepe

Çorum FK-Dyorex Boluspor

Bandırmaspor-Adanaspor

Eyüpspor-Erzurumspor FK

Altay-Ankara Keçiörengücü

Manisa FK-Şanlıurfaspor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
adalar escort
arnavutköy escort
ataşehir escort
avcılar escort
bağcılar escort
bahçelievler escort
bakırköy escort
başakşehir escort
bayrampaşa escort
beşiktaş escort
beykoz escort
beylikdüzü escort
beyoğlu escort
büyükçekmece escort
çatalca escort
çekmeköy escort
esenler escort
esenyurt escort
eyüp escort
fatih escort
gaziosmanpaşa escort
güngören escort
kadıköy escort
kağıthane escort
kartal escort
küçükçekmece escort
maltepe escort
pendik escort
sancaktepe escort
sarıyer escort
şile escort
silivri escort
şişli escort
sultanbeyli escort
sultangazi escort
tuzla escort
ümraniye escort
üsküdar escort
zeytinburnu escort
istanbul escort
betturkey
jojobet
deneme bonusu veren siteler